Hikvision

Hikvision

За результатами дослідження IMS Research, в 2012 і 2013 Hikvision став №1 в світі по випуску обладнання для систем відеоспостереження. З 2009 по 2013 - №1 з випуску DVR. Виручка компанії в 2012 році перевищив $ 1 млрд.

Азіатський виробник Hikvision є світовим лідером в сфері відеоспостереження з щорічним оборотом понад 1,5 мільярда доларів і широким охопленням підприємств різних сфер діяльності. Серед них великі залізничні вокзали, промислові комплекси, організації в сфері рітейлу. Основний ринок Hikvision сьогодні - внутрішній, де компанія реалізує і впроваджує близько 70 відсотків виробленої продукції, підвищивши капіталізацію в 3 рази за останні чотири роки. На частку Hikvision припадає понад 11 відсотків світової частки ринку IP-камер. Згідно з аналізом ринку відеоспостереження, проведеного аудиторською компанії Delloitte, протягом останніх чотирьох років Hikvison незмінно входить в лідери рейтингу найбільш швидкозростаючих компаній в IT-секторі.

 

У своєму виробництві Hikvision використовує переважно комплектуючі технологічних компаній, які є лідерами в галузі електронних компонентів для обробки відеосигналу - Texas Instruments і Ambarella. Мережеві рішення компанії засновані на використанні власної операційної системи на базі Linux, що дозволяє вести запис відео в режимі реального часу при високій роздільній здатності з адаптивним бітрейтом. Широкий діапазон виробництва компанії включає в себе відеосервери, швидкісні поворотні купольні камери, стандартні і гібридні реєстратори, лінійку IP-камер високої роздільної здатності.

Подбор по параметрам


Показать еще 12 товаров
(098) 542-10-58; (066)115-99-58; (063) 617-88-63